łść

Kilka słów o Piekarni-Cukierni „Galicja”

Wszystko zaczęło się od marzenia i miłości do wyśmienitego pieczywa. Niemal 70 lat temu piekarnia Galicja rozpoczęła działalność z zamiarem dzielenia się tym uczuciem z mieszkańcami gminy Jeleśnia i Koszarawa – nasza misja zakończyła się sukcesem, o czym mogą poświadczyć tysiące zadowolonych klientów, którzy codziennie zaopatrują się w naszych sklepach w świeże bułeczki i pachnące, chrupkie pieczywo.

Każdego dnia, przez te wszystkie lata, doskonaliliśmy nasze receptury. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości naturalnych składników, dziś jesteśmy twórcami najwyśmienitszego pieczywa i wyrobów cukierniczych. Od szarlotki po najbardziej wykwintne smakołyki, wszystkie nasze produkty są wytwarzane z pasją i z nadzieją, że ta odrobina słodyczy może uczynić świat naszych klientów choć trochę jaśniejszym.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych sklepów detalicznych „Delikatesy” STH PILSKO w gminie Jeleśnia i Koszarawa, lub zamów słodkości bezpośrednio w Piekarni. Przyjmujemy zamówienia na Ciasta, Torty okolicznościowe.

Niecierpliwie oczekujemy Twojej wizyty!

Pozdrawiamy
Kierownictwo Piekarni-Cukierni „Galicja”.